Ivko – HĽADÁME DLHODOBÚ DOČASNÚ OPATERU

pes
07/2018
08.07. 2020
x kríženec
18 kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

PRÍBEH IVKA JE ĎALŠÍ DÔKAZ TOHO, ŽE NAJVIAC TRPIA NEVINNÉ STVORENIA.

Kontaktovala nás slečna s prosbou o pomoc pre psíka, ktorého na vlastné oči videla ako ho bijú a mlátia. Psíka sa jej podarilo zachrániť. Poviete si, “mala volať políciu”, ale úprimne si povedzme čo by polícia urobila? Napomenula ich?!

Ivko… približne dvojročný psík si zažil už veľmi veľa zlého a prežil veľa bolesti. Dievčatá psíka Ivka a ešte jednu fenočku Leylu naložili do auta smer veterina v Košiciach, ktorú sme zabezpečili. Ivko absolvoval kompletné vyštrenia – odber krvi, sono, RTG. Našťastie bitka, ktorú zaži,l mu nespôsobila nič vážne. Bohužiaľ sa pri vyšetreniach zistila oveľa horšia vec: Ivko má starú zlomeninu panvy a bedrového kĺbu. Ako sa mu to stalo, nevieme, možno zrážka autom, možno…. Panvu mal zlomenú na niekoľko častí… viete si predstaviť tú bolesť, ktorú musel prežívať niekoľko týždňov? Nikto sa o neho nestaral, nikto mu nepomohol, nikoho nezaujímal… Je neuveriteľné, koľko toho Ivko zvládol, je to veľký bojovník.

Momentálne je Ivko v núdzovej dočasnej opatere, za ktorú veľmi pekne ďakujeme. Dočasnú opateru si Ivko veľmi užíva a konečne má starostlivosť akú si zaslúži. Je to milý a priateľský psík, ktorý nezanevrel na ľudí. PRE IVKA HĽADÁME DLHODOBÚ DOČASNÚ OPATERU, IDEÁLNE TAKÚ KDE JE ŠANCA DOMOVA.

AK VIETE IVKOVI POMÔCŤ, KONTAKTUJTE NÁS NA NAŠOM TEL.Č. 0907441447. PROSÍME VÁS O POMOC ABY SME MOHLI ZACHRAŇOVAŤ ĎALEJ NAJVÄČŠIA POMOC PRE VŠETKÝCH ÚTULKÁČIKOV BUDE, AK NÁM POMÔŽETE S ÚHRADOU VETERINÁRNYCH NÁKLADOV ZA ZACHRÁNENÉ ŽIVOTY🆘️ SME V SITUÁCIÍ KEĎ NEDOKÁŽEME SAMI UHRADIŤ NAŠE VERINÁRNE DLHY ZA ÚTULKÁČIKOV. Ak sa rozhodnete pomôcť môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet : Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov IBAN: SK5009000000005111391211 Swift kód: GIBASKBX Poznámka: zachrana ❣ĎAKUJEME VÁM. ĎAKUJEME, ŽE STE S NAMI❣