Ivy

sučka
06/2021
26.08. 2022
kríženec
46cm; 10,9kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Ivy sa našla pri dedine Cejkov, kde sa túlala po poli a útočisko si našla u jednej rodinky na dvore, kde v noci prespávala v altánku.

Ivy je úžasná, jemná a veľmi priateľská dušička. Ľudí má veľmi rada, ich spoločnosť a hladkanie. Konečne si užíva život, lásku a bezpečie a na ťažký život, ktorý prežila na ulici, rýchlo zabudne.

Ivy je ešte trošku plachšia pri situáciách, ktoré sú pre ňu nové, vtedy potrebuje ubezpečiť, že je všetko v poriadku a ste tam pre ňu. U nás si veľmi užíva peliešok, plné bruško a bezpečie.

Rada aportuje a hrá sa s hračkami. So psami a fenkami vychádza pekne a rada sa s nimi hraje. Má hygienické návyky a dnu sa správa slušne. Je to fakt veľké zlatíčko a sme radi, že ju máme, a pevne veríme, že si rýchlo nájde úžasný domov, ktorý si zaslúži. Ivy si hľadá milú, trpezlivú a hlavne láskavú rodinku. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dovnútra.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF