Jackson

pes
04/2022
20.10. 2022
44cm; 12,8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Jacksona niekto priviazal pred kostol na sídlisku Nad Jazerom a bol tam niekoľko hodín, až sa dostal k nám do karantény. Mal na sebe obojok a ako vodítko bol opasok.

Jackson je veľmi dobrý a úžasný mladý psík. Zoznámenie s ním trvá presne 1 sekundu a hneď je najlepší kamarát. Hravý, aktívny pubertiačik, ktorý sa rád mazná. Rád šantí, spoznáva okolie a zaujíma ho všetko naokolo. Je stále veselý, pripravený užiť si deň. Hračky sú jeho must have. Rozumný psík, ktorý sa rýchlo učí novým veciam. Bude perfektný spoločník na výletoch aj pri oddychovaní.

S fenkami a psami vychádza bez problémov. Pri novom psíkovi sa zo začiatku snaží upútať pozornosť štekaním, ale po zoznámení je s každým kamarát. Hygienické návyky treba doladiť a manipulácia je bezproblémová.

Jackson si hľadá milú, aktívnu a zodpovednú rodinku, vhodný k deťom a pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dovnútra.

Video si môžete pozrieť tu. 

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: