Janka

sučka
02/2018
kríženec
56cm; 33,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Janka a Danka sa túlali v obci neďaleko Košíc. Janka je priateľská a hravá fenočka. Je stále veselá, chvíľkami až pojašená, že nevie, z čoho sa skôr radovať. Ľudí má rada bez rozdielu všetkých. Janka je aktívna, má rada akúkoľvek pohybovú aktivitu a hlavne prechádzky. Miluje vodu a šantenie v nej.

Na vodítku zo začiatku ťahá, pretože sa veľmi teší, potom sa upokojí, ale keď uvidí niekoho, začne ťahať a radostne k nemu utekať. Určite by jej prospela základná výchova. So psíkmi a fenkami vychádza dobre. Manipulácia je bezproblémová a má hygienické návyky.

Janka je vhodná pre aktívnych ľudí, ktorí sa jej budú venovať, brávať na výlety a vychovávať. Ak bude v domove psík, bude to veľká radosť pre Janku. Domov si hľadá ideálne ku domčeku s prístupom dnu a s kvalitnou zateplenou búdkou.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie