Jason

pes
07/2020
04.09.2020
x kríženec
šteniatko
nie
áno
áno
nie
áno

Popis

V piatok 04.09. nám volala pani s prosbou o pomoc pre zrazeného psíka. Veľmi ťažko dýchal a potreboval urgentnú veterinárnu pomoc. Kedže sa psík nachádzal v obci pri Košiciach s prevozom nám pomohol Frank Ferdinand za čo mu veľmi pekne ďakujeme.
Zrazený psíček je niekoľko mesačné šteniatko – psík, ktorý dostal meno Jason. Mal silno narazené pľúca a preto sa mu aj ťažko dýchalo. Podstúpil liečbu a čaká ho ešte kontrolné RTG, ale už z kliniky kde je hospitalizovaný môže odísť.
Jason má približne 2 mesiace a váhu 4kg, je kríženček a v dospelosti bude pravdepodobne stredného vzrastu. Jasonikovi HĽADÁME DOČASNÚ OPATERU, ideálne takú z ktorej by neskôr mohol byť aj domov, ale podmienka to nie je.
JASON POTREBUJE DOČASNÚ OPATERU ABY NEMUSEL PRÍSŤ DO ÚTULKU. VŠETKO POTREBNÉ DO DOČASNEJ OPATERY ZABEZPEČÍME. AK VIETE POMÔCŤ S DOČASNOU OPATEROU KONTAKTUJTE NÁS NA NAŠE TEL.Č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosím napíšte sms.

Aby sme mohli zachraňovať aj naďalej, najväčšia pomoc pre nás a našich útulkáčov bude, ak nám pomôžete s úhradou veterinárnych nákladov za zachránené životy. Sme v situácii, kedy nedokážeme sami uhradiť naše veterinárne dlhy a deň čo deň sa dostávame do väčšieho mínusu.

Ak sa rozhodnete pomôcť môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Poznámka: zachrana

❣ĎAKUJEME VÁM. ĎAKUJEME, ŽE STE S NAMI❣