Jesika

sučka
04/2011
18.01. 2023
kríženec
55cm; 24,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Jesika bola adoptovaná 07/2015 a po smrti majiteľa nám bola vrátená z adopcie po 8 rokoch. 😢

Prvé dni bola smutná, zmätená a vôbec nevedela čo sa deje. Tieto chvíle sú pre nás a hlavne pre psíka najťažšie… Jesika si už zvykla a zmierila sa s osudom… Teraz je len na nás všetkých jej nájsť čo najrýchlejšie domov, pretože starý psík nepatrí do útulku, má byť v milujúcom domove!

Jesika je úžasná, staršia dáma s perfektnou a nenáročnou povahou. Vyhľadáva ľudský kontakt, ktorý si veľmi užíva. Má pokojnú povahu, rada oddychuje v peliešku, ale aj napriek vyššiemu veku má stále rada prechádzky a potrebuje pohyb. Je vďačná za pohladenie a možnosť len tak ležať v spoločnosti človeka.

So psami a fenkami vychádza bez problémov, ale ich spoločnosť nevyhľadáva. Má hygienické návyky i keď sa sem tam už pritrafí nehoda v podobe mláčky. Manipulácia je bezproblémová.

Jesika je vhodná do pokojnej a láskavej rodinky. Ak hľadáte pokojného, milého a nenáročného psíka – tak ste ho našli. Jesika bude skvelá spoločníčka a štvornohý terapeut. Jesika si hľadá nový domov ideálne do domčeka s úplným prístupom dnu, alebo do bytu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Ďakujeme. ❤️

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie