Jessy

sučka
04/2016
11.05.2021
kríženec
45cm; 18kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

PREČO? PREČO TAKÍTO ĽUDIA MAJÚ PSA?!?!? PREČO BEZBRANNÁ A NEVINNÁ DUŠA MUSÍ TAKTO TRPIEŤ? PREČO?

Prepáčte, ale už fakt nevieme, čo na takýto prípad napísať. Fotka hovorí za všetko…cítiť z nej bolesť, strach a utrpenie… A zároveň na nej vidíte vzťah “majiteľa”.
Podľa informácií ktoré máme, bola darovaná od susedov k susedovi – NIKOMU NEVADILO, ŽE ROKY TAKTO ÚBOHÁ FENOČKA ŽIJE? A SAMOZREJME, NIE RAZ MALA ŠTENIATKA. TIE KDE A AKO SKONČILI?!

FENOČKU SME ZACHRÁNILI A PRISAHÁME, ŽE UŽ NIKDY, NIKDY, NIKDY NEBUDE TRPIEŤ, NEBUDE JEJ NIČ CHÝBAŤ A BUDE UŽ LEN ŠŤASTNÁ A MILOVANÁ!

Fenočka dostala meno Jessy. Reťaz, na ktorej žila, mala možno meter. Mala obrovský útvar na mliečnej žľaze, ktorý jej mokval, a celé žlazy mala plné hnisu. Bola jej nasadená liečba a 18.05. absolvovala 1.operáciu, pri ktorej jej bola odstránená jedna mliečna lišta s najväčším útvarom. 8 týždňov od prvej operácie absolvuje druhú, kde jej bude vybratá druhá mliečna lišta s druhým menším útvarom.

A aká je Jessy?
Jessy sa ukážkovo zotavila po prvej operácií. Momentálne je ako dieťatko v hračkárstve – šťastná, spokojná a nevie sa nabažiť všetkého dobrého, čo sa jej dostáva. Teší sa z maličkostí – teší sa, že môže behať, že cíti trávičku na labkách, teší sa z pamlskov, z plnej misky kvalitnej stravy, teší sa, že ju niekto hladká, mojká. Bežné veci pre psíka, pre ňu nový svet! Nevieme si predstaviť, aká šťastná bude, keď si nájde svoj pravý a láskavý domov.

Jessy potrebuje spoznávať svet, neobsedí na mieste – veď trpela na reťazi dlhé roky, tak sa nemôžme čudovať. Potrebuje výlety, prechádzky a akúkoľvek aktivitu. Potrebuje cítiť lásku, hladkanie, mojkanie a pusinkovanie – to všetko musí dobehnúť za celé roky jej živorenia. Jessy teraz nasáva život zo všetkého. Ani neviete, aké je náročné ju odfotiť.

Jessy už nechce čakať na nič, ona chce všetko a hneď. Kto si Jessy adoptuje a dá jej všetko, aby bola šťastná, bude mať úžasného psíka, ktorý bude kvitnúť každou sekundou. Jessy hľadáme milú, aktívnu rodinku ktorá ju príjme ako člena rodiny.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF