Jessy – rezervovaná

sučka
02/2017
04.02.2021
kríženec
38 cm; 11,2 kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc:
“Dobrý deň, známy ma poprosil o pomoc nájsť veľmi urgentne nový domov pre dvoch psíkov. Majiteľka bola bohužiaľ prevezená do nemocnice a ku psíkom sa podľa všetkého už nevráti. Skúšali to u ľudí z jej okolia, ale nikto pre ne nenašiel miesto. Momentálne ich chodí kŕmiť jedna osoba, inak sú samy.”
A takto ku nám prišli fenočky Jessy a Honey.
Jessy je jemná psia dáma. Je to 100% zlatíčko so srdiečkom plným lásky. Jessy ako aj Honey je mojkadielko a veľmi rada sa mazná. S ľuďmi nemá problém a je vhodná aj k deťom. So psami a fenkami vychádza, ale skôr sa ich stráni. Pekne chodí na vodítku, neťahá a drží sa pri človeku. V pôvodnom domove žili v domčeku. Má hygienické návyky. Jessy hľadáme nový domov v byte, alebo pri domčeku s úplným prístupom dnu.
Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov, preto prosíme, zvážte svoje možnosti a zodpovedne pristupujte k osvojeniu útulkáčika.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF