Joey

pes
05/2021
06.10. 2023
kríženec
49cm; 13,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Joey a Chandler boli pravdepodobne vyhodení svojím majiteľom v obci Štós kde sa túlali a hľadali pomoc.

Boli špinaví, zablšení a veľmi unavení.

Joey je mladý psík s energiou na rozdávanie a trošku šibal. Zoznámenie s ním je rýchle a veselé vďaka jeho priateľskej a milej povahe.

Potrebuje k sebe aktívneho a zodpovedného človeka, ktorý s ním bude pracovať a zamestná jeho múdru hlavičku. Joey je stále dobre naladený a pripravený užiť si s Vami deň.

Má rád aportovanie a v lete bude milovať vodu. Joey je milý psík a užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Najspokojnejší je keď je poriadne vybehaný a vymojkaný.

S fenkami vychádza bez problémov, rád sa s nimi hrá a so psami vychádza podľa sympatií. Určite by ho potešilo ak by v novom domove mal psiu kamarátku.

Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová. Joey bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to stále mladý psík, ktorý bude presne taký, ako si ho vychováte.

Joeyovi hľadáme nového pánička, ktorý bude mať čas sa mu venovať. Joey nie je vhodný (tak ako aj iné psy) aby ostal len tak na dvore/v byte, bez pozornosti, vychádzok a vhodnej – dostatočnej aktivity.

Joey si hľadá nový domov do domu s prístupom dnu, alebo do bytu. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka. Vhodný pre prvopsíčkarov a k deťom.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku.