July (rezervovaná)

sučka
04/2023
17.08. 2023
kríženec NO
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Malá July sa našla v obci Ťahanovce. July je mladučká fenočka s typickou povahou nemeckého ovčiaka, to znamená, že potrebuje pohyb, prácu a zamestnať hlavičku. Je extrémne aktívna, vnímavá a múdra. Stále niečo vymýšľa ako sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov. July nemá s ničím a nikým problém, ona miluje všetko.

Keď July vyrastie bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to stále len šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte. Hygienické návyky je potrebné doladiť.
July hľadáme nového pánička, ktorý bude mať čas sa jej venovať, zamestnať jej hlavičku a pracovať s ňou. July nie je vhodná (tak ako aj iné psy) aby ostala len tak na dvore/v byte, bez pozornosti, vychádzok a vhodnej aktivity. July hľadá domov ideálne do domu s úplným prístupom dnu, pri dostatočnom pohybe si zvykne aj na byt. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.
VEĽKOSŤ: 45cm; 12kg – 08/2023
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/- 30kg
Mama šteniatka: Neznáma
Otec šteniatka: Neznámy

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

áno