Kajla

sučka
12/2020
29.09. 2022
kríženec
38cm; 8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Kajla sa nám vrátila z adopcie po smrti majiteľa. Kajla je úžasná, jemná a veľmi priateľská dušička. Ľudí má veľmi rada a ich spoločnosť, hladkanie si užíva. Kajla je ešte trošku plachšia pri situáciách, ktoré sú pre ňu nové, vtedy potrebuje ubezpečiť, že je všetko v poriadku a ste tam pre ňu. Potrebuje citlivejší prístup a trošku času, aby si na všetko nové zvykla, potom je už spokojná a šťastná.

Má aktívnu, hravú a učenlivú povahu. U nás si veľmi užíva peliešok, plné bruško a bezpečie. So psami a fenkami vychádza pekne. Má hygienické návyky a dnu sa správa slušne. Manipulácia je bezproblémová. Je to fakt veľké zlatíčko a pevne veríme, že si rýchlo nájde úžasný domov, ktorý si zaslúži.

Kajla si hľadá milú, trpezlivú a hlavne láskavú rodinku. Domov si hľadá do bytu alebo domu s úplným prístupom dovnútra.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: