Kassy

sučka
08/2020
24.12. 2020
x kríženec
38cm; 6,9kg - 24.12. 2020
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre odrastené šteniatko, ktoré sa našlo v Šaci pri obchode Milk Agro. Šteniatko je fenočka, ktorá u nás dostala meno Kassy.
Kassy mala opuch na krku, staré chrasty – pravdepodobne ju napadol iný pes. Bola špinavá, mala blchy a bola veľmi uzimená a hladná. Hneď sme ju dali doporiadku, bola veterinárne ošetrená a teraz si hľadá láskavý domov.
Kassy bola prvý deň trošku vystrašená, ale to je pochopiteľné. Na druhý deň z nej bolo už typické šteniatko, ako má byť.  Kassy je hravé a milé šteniatko, má rada hračky a rada aportuje. So psami a fenkami vychádza bez problémov, nového psíka zvykne trošku oštekať. Hygienické návyky má. Kassy hľadáme nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dovnútra.
Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov, preto prosíme najprv si zvážte svoje možnosti a zodpovedne pristupujte k osvojeniu útulkáčika.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme