Kayla

sučka
09/2020
22.02. 2022
kríženec
36cm; 9,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Kayla sa našla neďaleko obce Sokoľany, kde splašene behala po ceste, do útulku nám ju doniesli nálezcovia.

KAYLA JE V DOČASNEJ OPATERE ODKIAĽ NÁM O NEJ NAPÍSALI:

“Kayla je krehké stvorenie, maznanie jej stále vyhovuje a rada trávi čas v našej spoločnosti. Občas sa ešte zľakne ak je okolo nej viac ľudí alebo niečo vydá hlasný zvuk.

Hygienické návyky má, avšak z času na čas sa jej podarí čurknúť si aj na jednom mieste v byte. Je to iba raz za čas. Na meno reaguje a keď sa jej chce, tak reaguje aj na privolanie a sadnutie. Má rada maškrtky a urobí pre ne všetko. Stále má radosť, keď sa vrátime, aj keď je to v ten deň už viackrát. Ak má chuť, vie sa šaliť s papučami a so svojimi hračkami. Ak ju upozorníme, tak už nekuše, ak niečo nové objaví. V nocí spí pokojne.

Na druhej strane zatiaľ nemá rada žiadne ďalšie psy, niektoré najprv oňuchá a na zvyšne breše už na diaľku. Rada však naháňa všetky vtáčiky vonku. Trošku nezvláda stres, keď ju nechávame samú, a preto musíme niektoré izby zatvárať, ale postupne si zvyká.

Kayla je všeobecne veľmi vďačný psík, ktorý starostlivosť opätuje ešte s väčšou láskou, ako by ste čakali. Má drobné zlozvyky, ktoré sa musí odnaučiť, ale aj tak je to perfektný havko.”

Kayle hľadáme domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dovnútra.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF