Kazan

pes
01/2017
31.12. 2021
kríženec
59cm; 32,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dňa 31.12. 2021 sa našiel pes – samec na ulici Hlinková, Košice – Juh. Nepoznáme Kazanovu minulosť, ale do dnešného dňa sa k nemu nikto neprihlásil ani ho nehľadal. Kazan nemal čip, ani obojok. Mal po celom tele rany, chrasty a bol pochudnutý.

Kazan napriek svojmu zovňajšku, ktorý vzbudzuje rešpekt, je veľké zlatíčko. S ľuďmi vychádza bez najmenších problémov, veľmi si užíva pozornosť človeka a teší sa z každého pohladenia. Kazan sa vlastne teší zo všetkého, či z jedla, hračiek, ľudí alebo prechádzky. Vo vnútri sa správa slušne, veci neničí a pri pravidelnom venčení bude mať hygienické návyky.

Kazan je zatiaľ u nás krátko, s inými psami ešte nebol v kontakte. Kazan má vyrovnanú, veľmi dobrú povahu a bude skvelý spoločník na výletoch, alebo pri oddychovaní pri svojom páničkovi. Je vhodný do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF