Keny

pes
01/2023
11.06. 2023
49cm; 17,8kg - 07.08. 2023
áno
áno
áno
áno

Popis

Keny sa našiel na ulici Tomášikova v Košiciach. Bol záchránený dobrými ľuďmi, ktorí videli ako mu je ubližované…

Keny k nám prišiel apatický a aj trošku vody čo vypil hneď vygrcal. Hneď na veterinárnej klinike mu bol diagnostikovaný parvovírus a začal sa niekoľkodňový boj o život, ktorý Keny vyhral! Teraz je už zdravý a pripravený nájsť si svoj láskavý domov.

Keny je mladý, ale zato rozumný psík plný energie, ktorý miluje pozornosť ľudí a s každým je hneď kamarát. Rád šantí, spoznáva okolie a zaujíma ho všetko naokolo. Je stále veselý pripravený užiť si deň. Hračky sú jeho must have, rád aportuje a v lete miluje vodu.Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Keny bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to mladý psík, ktorý bude presne taký, akého si ho vychováte. Kto sa rozhodne adoptovať si Kenyho nikdy neoľutuje.

So psami a fenkami vychádza bez problémov. Manipulácia je bezproblémová a dnu sa správa slušne.

Kenymu hľadáme milú a aktívnu rodinku. Vhodný aj k deťom a pre prvopsíčkarov. Keny hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

áno