Kiara

sučka
07/2023
05.09. 2023
kríženec
51cm; 17,8kg - 12/2023
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

AKO Z DVOCH ŠTENIATOK PRI CESTE VZNIKLA KASTRAČNÁ AKCIA.
Na ceste v rekreačnej oblasti Šugov sa našli dve šteniatka pri ceste a neskôr dospelá fenočka, ktorá nálezcov priviedla až ku domu. Pri dome sú dospelé psíky a niekoľko šteniatok…Ako sa neskôr dozvedáme pánovi, ktorý v dome býva nosia psíky z neďalekej osady a on sa o nich v rámci svojich možností stará a starostlivosť je dobrá.
Pánovi sme ponúkli pomoc a aj do budúcna ak bude niečo potrebovať, pomôžeme ako bude v našich možnostiach a silách.
7 fenočiek sme v dvoch várkach preniesli na veterinárnu kliniku, kde absolvovali veterinárnu prehliadku, čipovanie a hlavne sterilizácie. Niekoľko dní sme ich mali v útulku na zotavenie a sledovanie, následne sme ich vrátili.
2 psíkovia podstupili kastráciu.
1 psík musel byť hospitalizovaný na klinike UVLf kde podstúpil operáciu pohlavného údu, pretože bol pravdepodobne geneticky “poškodený”. Po operácií a zotavení bol vrátený.
6 šteniatok sme zobrali nastálo do útulku kde čakajú na svoje vysnívané domovy.
Všetky veterinárne úkony a veci spojené s pomocou boli plne hradené útulkom.
Ak by ste sa rozhodli prispieť na túto akciu, alebo ďalsie v budúcnosti budeme vďační. V dolnej časti textu nájdete link s kompletnými informáciami ako pomôcť útulkáčikom.
Kiara je jedna zo šiestich šteniatok, ktorá v útulku čaká na svoj vysnívaný domov.
Kiara je úžasná a priateľská fenočka. Je stále dobre naladená a pripravená prežiť deň naplno.
Ľudí má rada všetkých, bez rozdielu, zoznámenie s ňou netrvá ani sekundu. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.
Kiara miluje hračky, paličky a samozrejme ľudí. Každý človek a psík je jej najlepší kamarát.
Kiara je typická mladá fenočka. Všetko chce spoznávať a preskúmať. Je veľmi učenlivá, vnímavá a hravá.
Rada sa hraje so svojimi kamošmi, takže so psami a fenkami vychádza bez problémov a ak by bol v dome už psík bude to len veľké plus pre všetkých.
Kiara bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi.
Hygienické návyky má pri pravidelnom venčení a manipulácia je bezproblémová.
Kiara hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodná pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.
Vhodná k deťom aj pre prvopsíčkarov.
VAŠA SKÚSENOSŤ S KIAROU:
1. “Kiara a Kiwi sú veľmi hraví, veselí a priateľskí. Veľmi rýchlo si zvykli na nové prostredie, cestu autom zvládli s prehľadom po celý čas boli pokojný a pekne čakali. Sú skvelými parťakmi na turistiku, beh či iné športové aktivity. S ostanými psami a ľuďmi vychádzali bez problémov.”

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku.