Kimi

sučka
05/2022
25.11. 2022
kríženec
53cm; 23kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Kimi sa našla na zastávke MHD v mestskej časti Košice – Barca.

Kimi je milá, priateľská fenočka, plná energie. Ľudí má rada všetkých, bez rozdielu. Zoznámenie s ňou je veľmi rýchle a veselé. Kimi je typická mladá a veselá fenočka. Všetko chce spoznávať a preskúmať, či ochutnať. Je veľmi učenlivá, vnímavá a hravá. Rada sa hraje so svojimi kamošmi, takže so psami a fenkami vychádza bez problémov. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť, to pre ňu znamená najviac.

Kimi bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to ešte len odrastené šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

Pri pravidelnom venčení má hygienické návyky a manipulácia je bezproblémová. Kimi hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodná pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.  Vhodná k deťom aj pre prvopsíčkarov.

VAŠA SKÚSENOSŤ S KIMI:
1. “Dobry den jak som slubila posielam kratke info k nasmu vcerajsiemu super dňu s Kimi.
Mali sme to stastie ze sme na vylet mohli zobrat skvelu Kimi.
Poprechadzat sme sa boli okolo rybnikov. Kimi bola cely vylet uplne bezproblemova, uz na zaciatku nas velmi vrucne privitala a tym nam len potvrdila svoju priatelsku povahu. Cestu v aute zvladla bravurne aj ked potrebovala pomoct do auta naskočiť 😅. Na prechadzke sa spravala slušne, po ľuďoch neskakala, na voditku netahala. Po nikom z okoloiducich neštekala a to sa okolo nas dokonca vozila štvorkolka. Kimi bola spokojna a nenechala sa ničím vykoľajiť.
Bravurne s nami zvládla aj obed. Poslušne ležala pod stolom a oddychovala. Veľmi si užívala mojkanie a maznanie, nadšene pri tom vrtela chvostíkom.
Posledných 20 minut nasho vyletu sme stravili na deke a aj tam nam znova Kimi ukazala že je parťáčka na pohyb aj na pohodu.”

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie