Kimi

sučka
05/2022
25.11. 2022
kríženec
48cm; 17,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Kimi sa našla na zastávke MHD v mestskej časti Košice – Barca.

Kimi je milá, priateľská fenočka, plná energie. Ľudí má rada všetkých, bez rozdielu. Zoznámenie s ňou je veľmi rýchle a veselé. Kimi je typická mladá a veselá fenočka. Všetko chce spoznávať a preskúmať, či ochutnať. Je veľmi učenlivá, vnímavá a hravá. Rada sa hraje so svojimi kamošmi, takže so psami a fenkami vychádza bez problémov. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť, to pre ňu znamená najviac.

Kimi bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to ešte len odrastené šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

Pri pravidelnom venčení má hygienické návyky a manipulácia je bezproblémová. Kimi hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodná pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.  Vhodná k deťom aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: