Klárka

sučka
09/2021
28.09. 2022
kríženec
42cm; 10,4kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Klárka sa našla na ulici Ťahanovská 75 v Košiciach. Prišla k nám veľmi vystresovaná, ale nie agresívna. Prešli 2 dni a stala sa z nej veľmi milá, jemná fenočka – tzv. prísavka.

Klárka je milé a rozkošné šteniatko. Veľmi veľmi si užíva ľudskú pozornosť a od šťastia Vás “vybozkáva”. Má veľmi hravú, veselú povahu typickú pre šteniatka v jej veku. S každým sa chce hneď hrať.

Je to šikovná, učenlivá a veselá fenočka. Je aktívna a stále niečo vymýšľa, ako sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.

So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov, rada sa s nimi hrá. Keď Klárka vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

Manipulácia je bezproblémová a pri pravidelnom venčení má hygienické návyky. Klára hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre láskavú, zodpovednú a hlavne aktívnu rodinku, alebo jednotlivca. Vhodná aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: