Kvetka

sučka
05/2024
05/2024
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Tieto dve malé zlatíčka boli spolu s mamkou Ruženkou zachránené ako dvojtýždňové a doteraz sú v rodinke, ktorá sa o ne úžasne stará. Od budúceho týždňa už ale kvôli zmenenej pracovnej vyťaženosti nemôžu v rodine zostať. Ideálne by bolo, ak by išlo každé šteniatko rovno do novej rodiny, v prípade dočasnej opatery aby išli spolu, ale nie je to podmienkou.
Kvetka je oproti Helenke pokojnejšia a nežnejšia. Je veľmi zvedavá a stále plná radosti. Miluje pozornosť a všetko ju zaujíma.
Hygienické návyky ešte nemá. Pekne už papá tuhú stravu.
Keď Kvetka vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak pri vylihovaní so svojou rodinkou.
Je to šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.
Kvetka hľadá domov do bytu alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre láskavú, zodpovednú a aktívnu rodinku alebo jednotlivca.
Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.
VEĽKOSŤ: 1,8 kg v 5-tom týždni
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/- 12kg
Mama šteniatka: Ruženka, 8 kg, 35 cm
Otec šteniatka: Neznámy

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905/671142 alebo na mail : alexandra.slobodnikova@gmail.com.

V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

áno