Kyra

sučka
04/2019
09.04. 2023
kríženec
41cm; 11,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Kyra sa nám vrátila po dvoch rokoch z adopcie. Kyra nemá problém pri deťoch, dospelých a ani pri starších ľuďoch. Ide o pokojnú fenku, ktorá sa zo začiatku bojí a je ustráchaná, trošku jej trvá, kým sa uvoľní pri novom človeku, ale zo strachu nie je agresívna, len ľakavá. Vhodná ku niekomu, kto už psíka mal a pomohol by jej vo chvíľach, kedy je ustráchaná a bojazlivejšia.

S hračkami sa čas od času pohrá aj sama, ale v prítomnosti druhého psíka má väčšiu chuť na hru. Ide o fenku, ktorá na vodítku chodí pekne, neťahá a je celkovo pokojnejšej povahy. So psami a fenkami vychádza, no má rada svoj pokoj a miestečko, kde môže relaxovať. V bývalom domove bola s druhým psíkom a vychádzali spolu ukážkovo, čas od času sa pohrali a pošalili.

Hygienické návyky má, veci neničí. Vovnútri sa správa pokojne, ak je nechaná sama v byte, tak si nájde miesto na oddych a spánok, a voľné chvíľe od pánička si užíva spánkom a leňošením. Vhodná do bytu alebo do domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na email uvplp.ke@gmail.com. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF