Kyra (rezervovaná)

sučka
11/2019
14.07. 2023
56cm; 45kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc od majiteľky fenočky ktorej sa musela vzdať z dôvodu vážnych životných zmien, ktoré ju postihli.

Prvé dni boli pre Kyru náročné, ale už si zvykla a je spokojná. Kyra je úžasná, pokojnejšia a rozumná fenočka. K ľudom je milá a priateľská. Zoznámenie s novými ľudmi nie je problém, Kyra síce má trošku strach, ale vrtiacim “chvostíkom” príde a nechá sa hladkať, po chvíľke strach úplne pominie.

Jediný strach, ktorý jej ostal je, že sa zľakne – prikrčí pri prudkých pohyboch a keď niečo buchne, ale nemá ani náznak agresivity!
Kyra je aktívna tak akurát, rada si pobehá a sleduje čo sa okolo nej deje, ale aj rada oddychuje. Bude perfektný parťák na výletoch, ale aj pri oddychovaní so svojou rodinkou. Hračky ju zaujímajú len občas, a keď už predsa tak jej cieľom je ich úplne “zneškodniť” a vtedy je spokojná.
Hneď po láske k ľuďom je jej veľká láska jedlo – táto informácia môže byť nepravdivá a láska k jedlu je pravdepodobne u Kyri na 1.mieste 🙂  Je veľmi učenlivá a za pamlsok urobí čokoľvek, takže tréning s Kyrou bude zábava.
So psami a fenkami vychádza bez problémov, rada sa s nimi hrá a naháňa. Manipulácia je bezproblémová, dnu sa správa slušne a pri pravidelnom venčení má hygienické návyky.

Kyra si hľadá milú, aktívnu a zodpovednú rodinku, ktorá ju bude brať ako člena rodiny. Kyra bude perfektný rodinný pes! Domov si hľadá ideálne do domčeka s prístupom dnu a kvalitnou zateplenou búdkou. Pri dostatočnej aktivite bude spokojná aj v byte. Kyra je vhodná aj pre prvopsíčkarov a k deťom. (Kyra vyrastala v rodine s deťmi.)

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie