Laila

sučka
02/2022
22.02. 2023
47cm; 12,4kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Laila sa našla ako sa túla po mestskej časti Košice – Barca.

Laila je milá, priateľská fenočka, plná energie. Ľudí má rada všetkých, bez rozdielu. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.
Laila je typická mladá fenočka. Všetko chce spoznávať a preskúmať, či ochutnať. Je veľmi učenlivá, vnímavá a hravá. Rada sa hraje so svojimi kamošmi, takže so psami a fenkami vychádza bez problémov.
Laila bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Hygienické návyky má a dnu sa správa slušne. Manipulácia je bezproblémová.

Laila hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodná pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca. Vhodná k deťom aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie