Laky

pes
04/2020
x kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Maličký Laky bol zachránený v poslednej chvíli. Našiel sa v Gelnici v centre mesta ležať v strede cesty. Autá trúbili, ľudia chodili okolo, ale nikto si ho nevšímal, nikomu na ňom nezáležalo. Nemal majiteľov, ktorým na ňom záleží. Maličkého Lakyho zachránila láskavá pani, ktorá sa hneď kontaktovala s prosbou o pomoc pre Lakyho a my sme samozrejme neodmietli. Už pri prvej návšteve veterinárnej kliniky sa zistilo, že maličký Laky má problém s labkou. Zabezpečili sme mu ďalšie veterinárne vyšetrenie u perfektného ortopéda MVDr. Hluchého z UVLf. Pán doktor určil diagnózu – porucha rastu kosti predlaktia – krátka ulna. Laky potreboval operáciu a aj ju absolvoval. Momentálne je v super dočasnej opatere u nálezkyne, kde sa zotavuje. Má obmedzený pohyb, nesmie skákať a behať. Laky je však hrávé a veľmi aktívne šteniatko, takže je to s ním niekedy náročnejšie a nedá si vysvetliť, že teraz musí byť pokojný.

Laky má približne 2 mesiace a vďaka operácií bude mať život, aký si zaslúži a nič ho obmedzovať nebude, alebo len veľmi veľmi minimálne.

VEĽMI PROSÍME O POMOC S ÚHRADOU NÁKLADOV NA LAKYHO OPERÁCIU.  Odhadovaná suma je približne 300€ a aj ked to nie je až taká horibilná suma, potrebujeme pomoc. Naše účty sú na minime a na veterinách máme tisícove dlhy za útulkáčikov.

Ak sa rozhodnete pomôcť nám môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Poznámka: Laky

ĎAKUJEME ZA KAŽDÝ PRÍSPEVOK, ZA KAŽDÉ EURO. VEĽMI NÁM TO POMÔŽE.