Lara (rezervovaná)

sučka
02/2023
11.01. 2024
kríženec
43cm; 12,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Lara sa našla na ulici Mládežnícka, Košice – Šaca.

Lara sa spočiatku trošku bála a bola neistá, no veľmi rýchlo ju to prešlo a teraz je to aktívne a šťastné psíčatko. Lara je malé/veľké veselé šidlo. Ľudí má rada a hneď je s každým kamarátka. S Larou zažijete veľa pekných chvíľ, veselých dobrodružstiev a o zábavu budete mať postarané.

Má pohodovú a aktívnu povahu. Je stále pripravená na akúkoľvek aktivitu. Stále si vymýšľa s čím sa zabaviť, zo všetkého najviac má rada plyšákov. Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou.
Znášanlivosť so psami a fenkami doplníme čoskoro. Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová.

Lara si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ju bude brať ako člena rodiny. Je vhodná k deťom aj pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie