Largo

pes
03/2023
01.06. 2023
kríženec
49cm; 16kg - 08/2023
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Largo sa našiel na ulici Humenská 27 v Košiciach.

Largo je milý a priateľský psík. Má veľmi hravú a veselú povahu, s každým sa chce hneď hrať. Je to šikovný, učenlivý a veselý psík. Má rád hračky a bláznenie so psíkmi. Je aktívny a stále niečo vymýšľa, ako sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.

So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov. Largo nemá s ničím a nikým problém, on miluje všetko. Hygienické návyky má pri pravidelnom venčení a manipulácia je bezproblémová.
Largo bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to ešte mladučký psík, ktorý bude presne taký, ako si ho vychováte.

Largo hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Vhodný pre milú, láskavú a zodpovednú rodinku.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

áno