Lars

pes
02/2022
21.10. 2022
47cm; 13,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Lars sa našiel na ulici Humenská v Košiciach. Lars je mladý psík plný energie, ktorý miluje pozornosť ľudí a s každým je hneď kamarát. Rád šantí, spoznáva okolie a zaujíma ho všetko naokolo. Je stále veselý, pripravený užiť si deň. Hračky sú jeho must have.

Lars bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to mladý psík, ktorý bude presne taký, akého si ho vychováte. Kto sa rozhodne adoptovať si Larsa, nikdy neoľutuje.

So psami a fenkami vychádza bez problémov. Manipulácia je bezproblémová a má hygienické návyky. Larsovi hľadáme milú a aktívnu rodinku. Lars hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: