Latte

pes
10/2021
31.03. 2022
kríženec
54cm; 19,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Latte sa našiel na Hlavnej ulici v Košiciach. Nemal obojok ani čip. Latte je perfektný mladý psík s veľkým srdiečkom. Všetkých má hneď rád, miluje pozornosť ľudí a rád sa šalí a hrá s človekom. Je to jednoducho veľké zlatíčko. Bude z neho 100% rodinný psík, ktorý bude šťastný na výletoch, ale aj pri odpočinku s páničkom.

Keď k nám prišiel, bola mu zistená babezióza (nákaza z kliešťa), niekoľko dní bol hospitalizovaný na klinike a napojený na infúzie. Teraz je už zdravý a pripravený nájsť si svoj pravý a láskavý domov. Treba ho ešte trošku vypapkať a bude veľký fešák. So psami a fenkami vychádza perfektne, je hravý. Manipulácia je bezproblémová, hygienické návyky treba ešte doladiť. Dnu sa správa slušne, veci neničí.

Latte je vhodný pre aktívnu rodinku, aj k deťom. Taktiež ho zvládnu aj prvopsíčkari. Domov si hľadá do bytu alebo domu s úplným prístupom dovnútra.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na email uvplp.ke@gmail.com. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF