Lauren

sučka
01/2015
09.12.2020
x kríženec
45cm; 19,6kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Lauren pochádza z osady neďaleko Košíc kde porodila päť šteniatok (Largo, Leona, Lívia, Lena a Lina). Celú rodinku sme zachránili v hodine dvanástej, šteniatka mali vtedy len dva dni. Niekoľko týždňov sme sa o celú rodinku starali a teraz sú šteniatka aj mamka Lauren pripravení nájsť si svoje milujúce rodinky.
Lauren je veľmi, veľmi rozkošná a milá fenočka. Už na prvý pohľad si ju zamilujete. Je priateľská, veselá a jej energia Vás doslova opantá. Je vhodná do rodín s deťmi aj ku prvopsíčkarom. Má rada aportovanie a hračky. So psami a fenkami vychádza bez problémov.
Hľadáme jej milujúci domov do bytu alebo domu s uplným prístupom dnu. Hľadáme jej milujúcu rodinku, ktorá bude mať čas sa jej venovať, chodiť s ňou na výlety a budú ju brať ako člena rodiny.
Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov, preto prosíme, zvážte svoje možnosti a zodpovedne pristupujte k osvojeniu útulkáčika.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF