Lena

sučka
12/2020
03.06. 2022
kríženec
46cm; 15,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre túlavú fenku v obci Buzica. Lena je úžasná, jemná a veľmi priateľská dušička. Ľudí má veľmi rada, ich spoločnosť a hladkanie. Konečne si užíva život, lásku a bezpečie a na to zlé, čo prežila na ulici, rýchlo zabudne.

Lena je ešte trošku plachšia pri situáciách, ktoré sú pre ňu nové, vtedy potrebuje ubezpečiť, že je všetko v poriadku a ste tam pre ňu. U nás si veľmi užíva peliešok, plné bruško a bezpečie.

So psami a fenkami vychádza pekne, ale zatiaľ nevyhľadáva ich spoločnosť. Má hygienické návyky a dnu sa správa slušne. Je to fakt veľké zlatíčko a sme radi, že ju máme, a pevne veríme, že si rýchlo nájde úžasný domov, ktorý si zaslúži.

Lena si hľadá milú, trpezlivú a hlavne láskavú rodinku. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dovnútra.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF