Leon

áno
áno
áno
áno
áno
45cm; 19,7kg
x kríženec
18.11.2016
01.03.2016
pes
5810

Popis

Leona sme zachánili v hodine dvanástej z osady, kde žil bez jedla, vody či prístrešku, pod ktorým by sa mohol schovať pred zlým počasím. Bol vychudnutý a voči ľuďom nedôverčivý. Jeho osud by bol spečatený prvým väčším mrazom. V útulku dostal druhú šancu, ktorú naplno využil, a dnes je z neho veselý a hravý psík, ktorý si užíva ľudskú pozornosť, teplo a pravidelnú varenú stravu.Všetko to, čo za doterajší život nedostal. Ku šťastiu mu stačí veľmi málo. Krásne pribral a osmelil sa. S psíkmi aj s fenkami nemá problém, ale pri jedle si svoju misku pred ostatnými stráži, čo je pochopiteľné po tom všetko čo zažil, časom sa to môže upraviť.

Leon si stále nesie v sebe trošku minulosti a voči cudzím ľuďom je opatrný. V prípade záujmu o Leona by bolo najlepšie za ním najprv chodiť do útulku, aby mal čas človeka spoznať a skamarátiť sa s ním. Vhodný je do bytu alebo do domu s prístupom dovnútra. Hygienické návyky by mal mať zvládnuté.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet : Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov IBAN: SK5009000000005111391211 Swift kód: GIBASKBX Ďakujeme.

2% Z DANE