Lesly

sučka
06/2018
28.09. 2022
50cm; 19,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Lesly k nám prišla z obce Veľká Ida. Lesly je milá fenočka, ktorá má rada ľudí a ich pozornosť. Lesly je rozumná, vyrovnaná s pokojnou povahou. Aktívna je tak akurát a prispôsobí sa – ak je čas na výlet, bude nadšená a pripravená, ak treba oddychovať, spokojne si bude ležkať v peliešku. Je obľúbenec na venčení v útulku.

Má rada hračky, hranie sa so psíkmi, ale zo všetkého najviac ľudskú pozornosť. So psami a fenkami vychádza bez problémov. Lesly má hygienické návyky, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.

Lesly si hľadá milú, láskavu rodinku, ktorá vo svojom živote má vyhradený čas aj pre psíka. Domov si hľadá do bytu alebo domu s úplným prístupom dovnútra.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie