Letty

sučka
06/2018
01.06. 2022
kríženec
40cm; 8,9kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Letty je ďalší prípad ľudskej NEZODPOVEDNOSTI A ĽAHOSTAJNOSTI! Letty pochádza z obce neďaleko Košíc, kde sa absolútnou nezodpovednosťou majiteľov namnožili psy! Na jednom dvore žilo 14 psíkov, ktoré sa množili medzi sebou, bili sa a živorili. Väčšine chýba potrebná socializácia, ktorá bola v “domove” plne zanedbaná, ako všetko…

Letty je milá, jemná fenočka s priateľskou povahou. Spočiatku má plachšiu povahu a človeka musí trošku spoznať, nie je to typ psíka, ktorý ku Vám hneď pribehne, o to cennejšie je, keď si Vás obľúbi. Keď si Letty zvykne, je to maznáčik a pýta si pohladenie. Potrebuje len k sebe človeka, ktorý ju pomaličky usmerní a pomôže jej prekonať strach a nedôveru.

Letty je jemná, pokojná a aktívna tak akurát. Bude perfektná parťáčka na prechádzkach, výletoch a pri oddychu so svojim páničkom. Skôr preferuje pohodlný peliešok ako “bláznenie”.

So psami a fenkami vychádza bez problémov, rada sa s nimi hrá. Hygienické návyky je potrebné doladiť. Pri manipulácií trošku stuhne, ale inak je bezproblémová, žiadny náznak agresivity.

Letty si hľadá domov do bytu alebo domu s prístupom dnu. K láskavým ľuďom, ktorí budú mať dostatok času sa jej venovať. Človek nemusí byť extra skúsený, ale určite je vhodnejšia pre ľudí, čo už psíka mali.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: