Leyla

sučka
09/2019
08.07. 2020
x kríženec
49cm; 17,6kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Leyla bola zachránená spolu s Ivkom. Bola tiež dobitá a kopaná, dievčatá videli, ako jej vykrúcajú labku. Leylu hneď zobrali, naložili do auta a utekali na veterinárnu kliniku, ktorú sme zabezpečili. Našťastie sa žiadne zranenia nepotvrdili. Bola však ubolená a vystrašená. Slečna, ktorá ju, prišla po týždni od záchrany pozrieť k nám do útulk, napísala: “Je mi až tažko uveriť ako sa ešte pred týždňom, keď som ju kŕmila na ulici, bála pohladenia, a teraz sa teší každej pozornosti. Rovnako sa po odchyte snažila vyvliecť z vodítka a teraz krásne chodí, neťahá. Ďakujeme za jej záchranu.”

My ďakujeme Vám, že ste nezatvorili oči pred utrpením, ako mnoho ľudí pred Vami. Leyla k nám prišla ako kĺbko nešťastia, ale rýchlo zistila, že nikto jej ublížiť nechce, a každým dňom bola smelšia, radostnejšia a odvážnejšia. Stále sa trošku bojí cudzích ľudí, ale keď sa jej milo prihovoríte, pohladkáte, je Vaša. Je to maznáčik a konečne spoznáva aj niečo iné ako strach a bolesť. Je to perfektná mladá fenočka.

Hľadáme jej nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom do vnútra. Hygienické návyky má. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu volajte na naše tel.č. 0907441447.

🙏ROSÍME VÁS O POMOC🙏 ABY SME MOHLI ZACHRAŇOVAŤ ĎALEJ NAJVÄČŠIA POMOC PRE VŠETKÝCH ÚTULKÁČIKOV BUDE AK NÁM POMÔŽETE S ÚHRADOU VETERINÁRNYCH NÁKLADOV ZA ZACHRÁNENÉ ŽIVOTY🆘 SME V SITUÁCIÍ KEĎ NEDOKÁŽEME SAMI UHRADIŤ NAŠE VERINÁRNE DLHY ZA ÚTULKÁČIKOV.

Ak sa rozhodnete pomôcť môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet: Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov IBAN: SK5009000000005111391211 Swift kód: GIBASKBX Poznámka: zachrana ❣ĎAKUJEME VÁM. ĎAKUJEME, ŽE STE S NAMI❣

2% Z DANE