Lilinka súrne hľadá dočasnú opateru

sučka
02.09.2020
x kríženec
šteniatko
nie
áno
áno
nie
áno

Popis

Maličké dievčatko Lilinka svoj boj s parvovírusom vyhrala a teraz pre ňu SÚRNE HĽADÁME DOČASNÚ OPATERU. Z kliniky už môže odísť. Lilinka môže ísť do dočasnej opatery len ku pravidelne vakcínovanému psíkovi, ideálne dočasná opatera bez psíka.
VŠETKO DO DOČASNEJ OPATERY ZABEZPEČÍME. Ak viete pomôcť Lilinke s dočasnou opaterou, kontaktujte nás prosím na našom tel.č. 0907441447. Ďakujeme.
PS: maličký chlapček nám zomrel ? Parvovírus je zákerné ochorenie a nikdy nevieme, ako boj dopadne ? Chlapček statočne bojoval, ale vírus bol silnejší? Je nám to veľmi ľúto, zlatíčko maličké. Už si na lepšom mieste, kde Ťa nič nebolí. Zbohom maličký, mrzí nás to…
————
Dňa 02.09. sme z mestskej časti Džungľa prevzali 2 šteniatka psíka a fenočku u ktorých sa potvrdil parvovírus – veľmi zákerné vírusové ochorenie a šance na záchranu sú mnohokrát malé. Šteniatka boli silno podchladené a slabé. Momentálne sú hospitalizované na infekčnom oddelení UVL kde bojujú o život.
Ich kamarát Maxík, ktorého sme prevzali v pondelok, na túto zákernú vírus zomrel. Liečba je finančne náročná a každé euro nám veľmi pomôže.
Veľmi nám pomôžete, ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o šteniatka, svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme❤