Lilinka súrne hľadá dočasnú opateru

sučka
02.09.2020
x kríženec
šteniatko
nie
áno
áno
nie
áno

Popis

Maličké dievčatko Lilinka svoj boj s parvovírusom vyhrala a teraz pre ňu SÚRNE HĽADÁME DOČASNÚ OPATERU. Z kliniky už môže odísť. Lilinka môže ísť do dočasnej opatery len ku pravidelne vakcínovanému psíkovi, ideálne dočasná opatera bez psíka.
VŠETKO DO DOČASNEJ OPATERY ZABEZPEČÍME. Ak viete pomôcť Lilinke s dočasnou opaterou, kontaktujte nás prosím na našom tel.č. 0907441447. Ďakujeme.
PS: maličký chlapček nám zomrel 😢 Parvovírus je zákerné ochorenie a nikdy nevieme, ako boj dopadne 😢 Chlapček statočne bojoval, ale vírus bol silnejší😢 Je nám to veľmi ľúto, zlatíčko maličké. Už si na lepšom mieste, kde Ťa nič nebolí. Zbohom maličký, mrzí nás to…
————
Dňa 02.09. sme z mestskej časti Džungľa prevzali 2 šteniatka psíka a fenočku u ktorých sa potvrdil parvovírus – veľmi zákerné vírusové ochorenie a šance na záchranu sú mnohokrát malé. Šteniatka boli silno podchladené a slabé. Momentálne sú hospitalizované na infekčnom oddelení UVL kde bojujú o život.
Ich kamarát Maxík, ktorého sme prevzali v pondelok, na túto zákernú vírus zomrel. Liečba je finančne náročná a každé euro nám veľmi pomôže.
Veľmi nám pomôžete, ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o šteniatka, svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme❤