Love hľadá dočasnú opateru

sučka
06/2018
11.06.2021
kríženec
35cm; 7,8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Ako sa k nám maličká Love dostala sa dočítate v správe od nahlasovateľky:

“Fenočka sa už takmer pol roka pohybovala za dedinou na záhradách ľudí. Takmer s istotou vieme, že je z neďalekej osady, kde jej ale kvôli jej submisívnej a bojazlivej povahe nebolo dobre a chodila sa kŕmiť na komposty v záhradách, tam ľudia vyhadzovali zvyšky a ona sa chodila kŕmiť. Samozrejme ľuďom nebola ľahostajná a chceli jej pomôcť a odchytiť, ale bola tak plachá, že utekala hneď ako zbadala človeka, tak ju zimu-jar kŕmili tak, že jej nechali nejaké granule pri komposte. Keďže fenka sa túlala už niekoľko mesiacov a nikdy nikomu nechýbala, kontaktovali sme vás a pomocou klietky odchytili, vyzerá byť veľmi milá, akurát nepozná vôbec nič, teda nie je vôbec socializovaná a je bojazlivá.”

Love je stále plachá a bojazlivá. Je to už lepšie, ale potrebuje oveľa viac – aby sa niekto venoval viac ako jej my v útulku vieme poskytnúť. Love, keď vie, že nechceme s ňou “nič robiť”, sa teší, príde úplne blízko, vrtí chvostíkom a ani by ste nepovedali, že je plachá. Akonáhle odhalí zámer manipulácie, pripnutie vodítka tak už je “zle” – kňučí, pokaká sa a popišká. Na vodítku už viac menej vie fungovať, ale ak sa na vodítku trhne, zľakne sa. ZO STRACHU AGRESÍVNA NIE JE!
Love je však vo vnútri zlatíčko, preto dostala aj také meno, len strach u nej prevláda. Je to maličká fenočka, ktorá potrebuje čas, správne vedenie a lásku. Bude úžasná, len potrebuje spoznať dobro, ktoré doteraz nepoznala.

LOVE HĽADÁME SKÚSENÚ DOČASNÚ OPATERU NA SOCIALIZÁCIU. MUSÍ TO BYŤ ČLOVEK, KTORÝ MÁ SKÚSENOSTI S PLACHÝM PSÍKOM A VIE ČO A AKO TREBA ROBIŤ. VŠETKO POTREBNÉ DO DOČASNEJ OPATERY ZABEZPEČÍME.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ, ALEBO V PRÍPADE, ŽE VIETE POSKYTNÚŤ DOČASNÚ OPATERU NÁS KONTAKTUJTE NA TEL.Č. 0907441447. V PRÍPADE NEDOSTUPNOSTI NÁM PROSÍME NAPÍŠTE SMS.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF