Lucky

pes
10/2020
27.07. 2023
kríženec huskyho
57cm; 26kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Lucky sa našiel na Námestí osloboditeľov, kde sa ho skupinka ľudí snažila predať… Lucky sa dostal k nám a keďže mal čip, kontaktovali sme sa na majiteľov, ktorí sa ho následne vzdali….

Prednedávnom Argo, Marko, Yukom, Ciara a teraz Lucky – mladé psy, ktoré skončili na ulici… Takýto osud má podľa nás 90% severských plemien. Krásne modrooké šteniatko chce každý, ale nikto si nenaštuduje povahu týchto plemien a tak dospeláci chodia z jednej rodiny do druhej a končia na reťaziach a v kotercoch…
Lucky je typickým predstaviteľom svojho (skoro)plemena. Je inteligentný, tvrdohlavý a priateľský. Ľudí má rád bez rozdielu a má milú, hravú povahu. Robí len to čo chce a kedy chce. Ak má človek pamlsky, ktoré mu chutia vie byť učenlivý a poslušný. Veľmi rád má vodu.
Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová. S fenkami vychádza, ale psov samcov si vyberá.
Lucky má energie na rozdávanie a hľadá si aktívnu rodinu, ktorá má skúsenosti so severskými plemenami, alebo má vôľu a snahu naučiť sa všetko o ich povahe a potrebách. Mať doma huskyho je síce pekné, ale aj náročné.

Ideálny domov pre Luckyho je rodinný dom s prístupom dnu, kvalitnou búdkou a s dobre zabezpečeným plotom, pretože je všeobecne známe, že kam sa severan chce dostať, tam sa aj dostane 🙂 

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie