Lucy

sučka
11/2020
06.02. 2022
kríženec
37cm; 7,9kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Fenočka Brenda – mamka šteniatok Brok, Brita, Brejsi, Brix a fenočka Lucy žili na opustenom pozemku v obci Hatiny. “Majitelia” ich tam nechali napospas osudu.

Lucy je spočiatku plachšia fenočka, ku ktorej si treba trošku nájsť cestu a ukázať jej, že nie všetci ľudia sú zlí. Zo začiatku si na nového človeka, hlavne na mužov musí trochu zvyknúť a spoznať ho aby sa pri ňom dokázala správať normálne a nebála sa. Ide o veľmi jemnú a milú fenočku, ktorá len potrebuje čas a lásku na to, aby dôverovala novému človeku a zvykla si na nové prostredie. Keď už Vás spozná tak je z nej veselá fenočka, ktorá ku Vám pribehne s vrtiacim chvostíkom.

Lucy sa veľmi rada necháva škrabkať a mojkať. Aktívna je tak akurát a prispôsobí sa. Na bežný život spokojného psíka si možno bude musieť zvyknúť, ale na dobré sa ľahko zvyká.
Lucy je vhodná ku niekomu, kto už psíka mal a kto by ju vedel nasmerovať správnym smerov aby mala plnohodnotný a šťastný život. So psami a fenkami zatiaľ nebola v kontakte, len so šteniatkami a fenočkou Brendou.
Lucy má hygienické návyky a vo vnútri sa správa slušne, veci neničí. Lucy hľadáme domov do bytu, alebo do domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie