Luidži – rezervovaný

pes
01/2017
18.09.2021
kríženec
58cm; 25,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Luidži sa túlal ulicami v Šaci. Podľa informácií, ktoré sa k nám dostali, sa túlal už dlhšiu dobu. Majiteľa síce má, ale on o neho už nemá záujem.

Luidži je pán pes! Rozumný, pokojný, nekonflitný a bezproblemový. Luidži má pokojnú a priateľskú povahu. Všetko, čo by ste chceli, aby Váš psík mal, tak Luidži má. Bude perfektný spoločník na výletoch, ale aj pri oddychovaní. So psami a fenkami problém nemá. S iným psikom si vie vytvoriť veľmi vrúcny a priateľský vzťah, takže v novom domove bude druhý psík veľmi vítany. Hygienické návyky má a dnu sa správa slušne.
Ak si hľadáte psíka s vyrovnanou, rozumnou povahou práve ste ho našli – LUIDŽI JE PERFEKTNÝ PSÍK.

Luidži aj keď je to väčší psík je vhodný do bytu, alebo domu s prístupom dnu. Vzhľadom na jeho povahu nie je vhodné aby bol separovaný od svojej rodiny, čiže na celoročný pobyt von nie je vhodný.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

Pre viac informácíí alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám napíšte sms.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF