Luky – rezervovaný

pes
03/2019
20.03.2021
kríženec
44cm; 13,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Keď sme zverejnili záchranu psíka Hera, ozval sa nám mladý chlapec, že podobný psík sa túla aj v obci neďaleko miesta, ako sa našiel Hero, a tiež je celý od blata. Chlapec menom Rolko nám ešte napísal, že majitelia psíka sa odsťahovali už pred pár rokmi a zo psíka Lukyho sa stal tulák. Rolko nám pomohol a zatvoril psíka do brány, kým sme prišli po neho.
Videli sme už veľa tulákov, ale v takomto stave psíka sme ešte nevideli, nerozumieme, prečo niekto skôr nepomohol a nehľadal pre neho pomoc. Ďakujeme chlapcovi Rolkovi, že nám o Lukym napísal, a tým mu zmenil život a dostane šancu na nový život bez utrpenia.
Luky hneď absolvoval veterinárnu prehliadku. Odobrala sa mu krv, absolvoval sono a komplexne vyšetrenie. Mal trošku zvýšené parametre v krvi, ale to sa dá rýchlo doporiadku.
A ČO TO MAL NA SRTI? Luky mal na srsti pravdepodobne blato, ktoré zatvrdlo na kameň. Bolo to tvrdé a rukou by ste veľké kusy ani nezlomili. Nikdy v živote sme nič také nevideli. Keď sme prišli z veteriny, Lukyho čakal kúpeľ a strihanie. Tak, ako sa mu na veterine nepáčilo, kúpeľ a škrabkanie si už užíval.
S Lukym sme sa už spoznali, dal sa zdravotne doporiadku a teraz je pripravený nájsť si svoj láskavý domov. Luky má vyrovnanú, priateľskú a dobrú povahu. Je aktívny a pokojný tak akurát. Na prechádzkach a výletoch bude skvelý parťák a doma s Vami bude rád oddychovať. Luky si vyžaduje pozornosť, určite si jej veľa predtým neužil a teraz sa jej nevie nabažiť. Veľmi rád sa hladká, mazná a je v spoločnosti ľudí. Manipulácia je bezproblémová. So psami a fenkami vychádza pekne. Má hygienické návyky. Jediné jeho maličké mínus je, že je šikovný lezec – prelieza ploty!
Lukymu hľadáme nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF