Luna

sučka
05/2020
05.08.2020
x kríženec
šteniatko 4 kg
nie
áno
áno
nie
áno

Popis

Dňa 05.08. sme dostali hlásenie o zrazenom šteniatku v obci neďaleko Košíc. Vodič, ktorý ho zrazil,  ani nezastal… Hneď sme po šteniatko vyštartovali a odniesli na veterinárnu kliniku. Šteniatko je fenočka, má približne 3 mesiace, 4kg a bojuje o život! Má opuch mozgu a ostala hospitalizovaná na veterinárnej klinike. Dostala kopec liekov a je napojená na infúzie. Malička musí bojovať, aby prežila.

Aktualizácia 17.08.:

Šteniatko, malá fenočka, ktorá dostala meno Luna, vyhrala svoj boj! Po prvotnom hospitalizovaní sme Lunu ešte prevážali na druhú kliniku, kde podstúpila ďalšie vyšetrenia u neurológa. Luna mala celú ľavú stranu od hlavičky po labky silno narazenú a táto strana prejavovala deficit. Dostala ďalšie lieky, komplexnú starostlivosť a vďaka tomu Vás dnes môžeme informovať, že maličká Luna je už v poriadku plná života a energie. Z ležiaceho šteniatka sa stalo malé žihadielko, ktoré nebude mať žiadne následky 🙂 Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu volajte na naše tel.č. 0907441447

Aby sme mohli zachraňovať aj naďalej, najväčšia pomoc pre nás a našich útulkáčov bude, ak nám pomôžete s úhradou veterinárnych nákladov za zachránené životy. Sme v situácii, kedy nedokážeme sami uhradiť naše veterinárne dlhy a deň čo deň sa dostávame do väčšieho mínusu.

Ak sa rozhodnete pomôcť môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Poznámka: zachrana

ĎAKUJEME VÁM. ĎAKUJEME, ŽE STE S NAMI