Lusy

sučka
06/2018
01.06. 2022
42cm; 11,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Lusy je ďalší prípad ľudskej NEZODPOVEDNOSTI A ĽAHOSTAJNOSTI! Lusy pochádza z obce neďaleko Košíc, kde sa absolútnou nezodpovednosťou majiteľov namnožili psy! Na jednom dvore žilo 14 psíkov, ktoré sa množili medzi sebou, bili sa a živorili. Väčšine chýba potrebná socializácia, ktorá bola v “domove” plne zanedbaná, ako všetko…

Lusy je plachšia fenočka, ku ktorej si treba trošku nájsť cestu a ukázať jej, že nie všetci ľudia sú zlí. Zo začiatku si na nového človeka musí trochu zvyknúť a spoznať ho, aby sa pri ňom dokázala správať normálne a nebála sa. Ide o veľmi jemnú a milú fenočku, ktorá len potrebuje čas a lásku na to, aby dôverovala novému človeku a zvykla si na nové prostredie.

Lusy je veľmi pokojná a aj napriek prvotnej plachosti sa veľmi rada necháva škrabkať a mojkať. Aktívna je tak akurát, niekedy má chuť pohrať sa, niekedy má chuť leňošiť v mäkkom peliešku. Lusy je vhodná ku niekomu, kto už psíka mal a kto by ju vedel nasmerovať správnym smerom, aby mala plnohodnotný a šťastný život. Má rada škrabkanie a prechádzky, taktiež nepohrdne pamlskami, ktoré si pomaličky vychutnáva. Nemá rada nové situácie a prudšie pohyby, vtedy stuhne a prikrčí sa, no nikdy nie je agresívna. Je nutná dodatočná socializácia s ľudmi.

So psami a fenkami vychádza bez problémov, niekedy sa s nimi aj pohrá a poskáče okolo nich. Znášanlivosť s inými zvieratami nevieme. Lusy má hygienické návyky a vo vnútri sa správa slušne, veci neničí a skoro o nej ani neviete. Na vodítku chodí ešte trochu opatrne a bojazlivo.

Lusy hľadáme domov do bytu alebo do domu s úplným prístupom dnu, ďalší psí spoločník v domove bude len výhodou a pomocou pri ďalšej socializácii.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: