Macko Pú

pes
01/2020
23.07.2020
x kríženec
48cm, 16 kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Dostali sme hlásenie o šteniatku, ktoré behá po Hlavnej ulici v Košiciach s prosbou o pomoc s umiestnením. Vravíme si, tak, na malé šteniatko ešte miesto nájdeme. Nikto z nás nečakal, že nám donesú malého medvedíka s váhou 15,6kg a výškou v kohútiku 48cm. Šteniatko – psík u nás dostal meno Macko Pú.

Macko Pú je veľmi milé šteniatko, ktoré vychádza so psami aj fenami bez problémov. Je veľmi kontaktný, zbožňuje ľudskú spoločnosť a snaží sa stále byť s človekom. Vhodný je do bytu k ľuďom, ktorí mu budú venovať dostatok času, výcvik a veľa aktivít, alebo do rodinného domu s úplným prístupom do vnútra. Hygienické návyky ešte nemá, ale robí pokroky a je veľmi učenlivý, čiže by nemal byt problém ho to naučiť. Vhodný k rodine s deťmi, ktorá ho bude považovať za plnohodnotného člena rodiny.

Macko Pú bude veľký psík, prosíme nepozerajte na to, aký je krásny, ale zodpovedne zvážte, čo všetko takýto psík bude potrebovať, aby bol spokojný a šťastný.
Hľadáme mu zodpovedného majiteľa, ktorý mu poskytne dostatok pohybu, kvalitnú stravu a výcvik.

————–
„Dnes bol ťažký deň,“ povedal Macko Pú. Zastavil sa.

,,Chceš sa o tom porozprávať?” spýtalo sa Prasiatko.

,,Nie, nemyslím si,” povedal Pú po chvíli.

,,V poriadku,“ povedalo Prasiatko, potom prišlo a posadilo sa vedľa svojho priateľa.

,,Čo to robíš?” spýtal sa Pú.

„Vlastne nič,“ povedalo Prasiatko. „Len viem, aké to je mať ťažký deň. Tiež nerado o tom často hovorím počas môjho ťažkého dňa.”

,,Ale tiež viem,“ pokračovalo Prasiatko, „Že ťažké dni sú omnoho ľahšie, keď vieš, že máš vedľa seba niekoho blízkeho. A vždy tu budem pre teba, Pú.”

A ako Pú sedel a spracovával svoj ťažký deň v hlave, zatiaľ čo Prasiatko sedelo potichu vedľa neho a ķývalo svojimi krátkymi nohami … Pomyslel si, že jeho najlepší priateľ nemal nikdy väčšiu pravdu, ako teraz ….

Alan Alexander Milne
————-

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0908992511. Veľmi nám pomôžete, ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet : Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov IBAN: SK5009000000005111391211 Swift kód: GIBASKBX Ďakujeme.

2% Z DANE