Maddie

sučka
11/2021
26.07. 2022
kríženec
54cm; 21,4kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Maddie sa našla na ulici Slovenskej Jednoty 46 v Košiciach. Maddie je takpovediac dosť pojašený psík so stále dobrou náladou. Nezaprie v sebe “huskygén” – zavíjanie a preliezanie plotov. Nevie chvíľku obstáť na mieste, všade musí byť, všetko vidieť a ochutnať. Maddie je chodiaca radosť, každého má rada a na zoznámenie jej stačí mikrosekunda a už máte jej jazyk na tvári, alebo labky na bruchu. Nuž, zoznámenie s Maddie je rýchle a jedinečné.

Maddie má energie na rozdávanie, takže určite k sebe potrebuje aktívneho človeka či rodinu. Potrebuje pohyb, aktivitu a dobrodružstvo. So psami a fenkami vychádza veľmi dobre. Manipulácia je bezproblémová, ale na veterinárnej ambulancii trošku vyvádza, odporúčame košík. Má hygienické návyky.

Maddie bude super šťastná pri domčeku s prístupom dnu, ak tam bude mať psieho kamaráta rovnako “postihnutého” ako je ona, o to lepšie. Je vhodná aj do bytu. Maddie Vám prinesie do života plno nečakaných zážitkov, radosti a dobrodružstva.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: