Mamba

sučka
05/2020
23.07.2020
x kríženec
šteniatko, 4kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Maličká Mamba sa našla v obci Poproč. Pri veterinárnej prehliadke jej bol diagnostikovaný parvovírus a hneď musela začat liečba. Mamba bola hospitalizovaná, napojená na infúzie a bojovala. Bojovala statočne a vyhrala. Teraz je už Mamba zdravá a hľada si domov. Momentálne je v dočasnej opatere odkiaľ nám napísali:

“Mamba je úplne zlatučké šteniatko, ktoré všetko spoznáva a objavuje. Teší sa každému pohladeniu, rada sa hraje s hračkami a rovnako aj s našim psíkom. Veľmi rada spinká a oddychuje. Nestalo sa nám, že by v byte spravila potrebu, ale stále to je iba šteniatko, ktoré sa učí – a ona sa teda učí veľmi rýchlo a pekne počúva. Boli by sme radi, keby sa pre ňu našla dlhodobá dočasná opatera alebo domov. O pár dni bude mať na starosti u nás doma dvoch psíkov jeden človek takmer dva týždne a v septembri mi začínajú školské povinnosti – a radi by sme, aby sa jej dostalo toľko pozornosti koľko si zaslúži. Je to veľmi vďačný mojkoš, ktorý si zaslúži len to naj.”

Mambe hľadáme dlhodobú dočasnú opateru, najlepšie nový domov. Mamba po parvovíruse nemôže ísť k nevakcinovaným šteniatkam/psíkom, len ku pravidelne vakcínovaným.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447.

Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme

2% Z DANE