Mango

pes
06/2019
26.05.2021
kríženec
42cm; 18,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Mango pochádzal z Lunika IX, odkiaľ sme ho zobrali pri záchrane iného psíka. Bol v správnom čase na správnom mieste.

Prvé dni v útulku bol Mango nedôverčivý a vystrašený. Keď videl vodítko veľmi sa bál a obojok mu vôbec nebolo možné nasadiť. ALE citlivým a láskavým prístupom je dnes už všetko inak a Mango je teraz spokojný, priateľský psík s obojkom na krku a vodítko už vôbec nevníma a prechádzky si veľmi užíva.

Mango nie je typ psíka, ktorý ku Vám pribehne a začne po Vás skákať a tešiť sa. Má trošku od cudzích ľudí odstup a potrebuje len trošku času a trpezlivosti. Ako sa vraví “Trpezlivosť ruže prináša” tak v tomto prípade Vám prinesie verného a milujúceho priatelia. Mango je úžasný psík, spokojný a prispôsobivý. Bude skvelý parťák na výletoch a doma na gauči. Na vodítku vóbec neťahá, má rád pozornosť a miluje hračky. Ako gurmán si vychutnáva pamlsky. So psami a fenkami u nás pekne vychádza.

Mango si hľadá nový domov ideálne do domčeka s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF