Marco Polo

pes
09/2017
25.09.2020
x kríženec
7kg; 34cm
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Príbeh Marca Pola začína v obci neďaleko Košíc, kde sa túlal niekoľko dní. Prespával, kde sa dalo, a každý deň sa túlal, hľadal jedlo a možno aj svojho “majiteľa”, ktorý ho pravdepodobne takto vyhodil. Marca Pola sa podarilo odchytiť, ale bohužiaľ v Košiciach nám nešťastne ušiel. Marco Polo sa túlal v Košiciach niekoľko dní, veľa ľudí sa ho snažilo chytiť, za čo im veľmi pekne ďakujeme. Odchyt bol náročný, pretože Marco utekal a utekal. Každú hodinu bol na inom mieste. Nakoniec sa odchytil do odchytovej klietky, celé Košice sa tešili. Marco Polo je teraz v útulku a čaká na svoj domov.

Marco Polo je perfektný psík, s ním sa nikdy nudiť nebudete a zlá nálada Vám nehrozí. Je to veľký maznák, šalko a psík s veľkou dávkou energie. Veľmi rád aportuje, von hrabe a snaží sa dostať do stredu zemegule. Marco je vhodný do aktívnej rodinky, ktorá je viac von na výletoch v prírode, ako doma. Bude to perfektný spoločník do života a parťák. Marco má lásky na rozdávanie a všetkých a všetko má rád. Hľadáme mu domov do bytu alebo domu s úplným prístupom dovnútra. Hygienické návyky má a dnu je slušný.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme

2% Z DANE