Margarétka

sučka
05/2022
28.04. 2023
kríženec
34cm; 10,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Margarétka pochádza z Luníka IX, časť Mašlíčkovo.
Prišla k nám veľmi vystresovaná, ale postupom času s kopou lásky a samozrejme s chutnými pamlskami sa z nej stala veľmi úžasná a prítulná fenočka.
Margarétka je úžasná, milá a veľmi priateľská dušička.
Ľudí má veľmi rada a ich spoločnosť, hladkanie si užíva. Veľmi sa teší akejkoľvek aktivite, ktorú môže so “svojím” človekom podniknúť a svoju radosť nedokáže skryť – vrtí chvostíkom a skáče od radosti.
Má aktívnu, veľmi hravú a učenlivú povahu.
Margarétka sa rada zahrá s hračkami, alebo s inými psíkmi, ktorých doslova vyzýva do hry a naháňačky. Taktiež má rada vodu a akúkoľvek aktivitu, alebo objavovanie svojho okolia.
K radosti jej stačí len nejaká hračka, plyšák a priestor kde by sa mohla poriadne vyblázniť a behať sem a tam.
So psami a fenkami vychádza pekne, rada sa s nimi hrá a šantí. Margarétku by určite veľmi potešilo ak by v novom domove mala aj psieho kamaráta.
Manipulácia je bezproblémová a vo vnútri sa správa veľmi slušne.
Je to fakt veľké zlatíčko a pevne veríme, že si rýchlo nájde úžasný domov, ktorý si zaslúži.
Margarétka si hľadá milú, trpezlivú a hlavne láskavú rodinku. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dovnútra.
ZDRAVOTNÝ STAV MARGARÉTKY:
Margarétke bola diagnostikovaná inkontinencia (únik moču). Vzhľadom na to, že Margarétka vie úplne bez problémov fungovať v inkontinenčných gaťkách nie je to až taký problém ako by sa na prvý pohľad mohol zdať.
Pevne veríme, že aj napriek stanovenej diagnóze si zlatíčko Margarétka nájde milujúci domov.Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie