Mark

pes
07/2021
25.04. 2022
kríženec
39cm; 7,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Marka k nám doniesli pravdepodobne jeho majitelia… Mark je aktívny, hravý a veľmi milý psík. K ľuďom je priateľský, občas pri nových ľuďoch môže byť plachší, ale za pár minút si zvykne. Je to mladučký psík, ktorý sa rád šalí s ľuďmi, užíva si prechádzky, ale aj rád odpočíva. Aktívny je tak akurát.

So psami a fenkami vychádza perfektne, rád sa s nimi hrá a užíva si spoločnosť iných psíkov. Určite bude veľmi rád, ak v domove bude mať hravého psieho kamaráta. Manipulácia je bezproblémová, má hygienické návyky a dnu sa správa slušne.

Markovi hľadáme domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodný pre aktívnejších ľudí, aj starších ak sú dostatočne aktívni.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF