Marley – rezervovaný

pes
03/2018
02.03.2021
kríženec
43cm; 16,1kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Marley sa našiel medzi obcami Žarnov a Janík, kde sedel pri ceste a čakal… na svojho “majiteľa”?!?! Bol vysilený, hladný a srsť mal v hroznom stave. Marleyho sme prevzali a začali postupne ošetrovať. Absolvoval dlhý kúpeľ a strihanie. Na jeho telíčku sme našli množstvo kliešťov, po čísle 24 sme ich prestali počítať. Na celom tele mal množstvo malých rán a chrastičiek, netušíme z čoho. Na veterinárnej klinike sa zistil absces na hrudi, ktorý sa ošetril a preliečil ATB.
Na klinike sa ešte zistilo, že má poškodené zúbky – predné má úplne zbrúsené, zadné v poriadku. Pravdepodobne bol niekde zatvorený a okusoval mreže, alebo kamene – no u nás ho kamene nezaujímajú, takže…
Marley je už ošetrený, vyliečený a skoro pripravený ísť domov. A aký je Marley? NAJVÄČŠIE ZLATÍČKO NA SVETE A ČISTÁ JEMNÁ DUŠA! Marley je kontaktný, priateľský a pokojný psík. Užíva si blízkosť človeka tak, ako vidíte na fotkách, on sa od Vás neodlepí. Má rád piškoty a hračky, ale celý svet je pre neho blízkosť človeka. Ak fakt žil niekde zatvorený, jeho srdiečko muselo veľmi trpieť. So psami a fenkami je nekonfliktný, ale môže sa stať, že niektorý psík sa mu nezapáči a trošku zavrčí.
Aký domov Marleymu hľadáme? TEN NAJLÁSKAVEJŠÍ! Marleymu hľadáme milujúcu rodinku, vhodný aj pre prvopsíčkarov, ale hlavne pre rodinku čo mu dá lásku. Marley je vhodný do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.
Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov, preto prosíme, zvážte svoje možnosti a zodpovedne pristupujte k osvojeniu útulkáčika.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0917312749. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF