Mars

pes
08/2021
15.11. 2021
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Maličký Mars sa našiel neďaleko útulku, pod mostom smer obec Haniska. Mal šťastie, že si ho všimli dobrí ľudia a doniesli ho k nám do útulku.

Mars je milé a rozkošné šteniatko. Má veľmi hravú a veselú povahu. S každým sa chce hneď hrať. Je to šikovný, učenlivý a veselý psík. Je veľmi aktívny a stále niečo vymýšľa, ako sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov. Mars nemá s ničím a nikým problém, on miluje všetko. Hygienické návyky je potrebné doladiť. Veci neničí.

Keď Mars vyrastie bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte. Mars hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre láskavú, zodpovednú a hlavne aktívnu rodinku, alebo jednotlivca.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

Vzhľadom na nízky vek šteniatka, preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace.

VEĽKOSŤ: 28cm; 6,5kg – 03.01. 2022
Veľkosť v dospelosti – odhad: stredný vzrast (+/-15kg)

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF