Mates

pes
11/2021
28.12. 2022 (24.05. 2022)
kríženec
43cm; 12kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Mates sa našiel s bratom Marcusom ešte ako malé šteniatka v mestskej časti Vyšné Opátske v Košiciach. Bol adoptovaný, ale po pár mesiacoch sa nám vrátil z adopcie z dôvodu zmeny rodinnej situácií.

Mates je mladý psík s typickou povahou pre jeho vek. Je veselý, aktívny a veľmi vnímavý. Veľmi rád sa hrá a šáli, ale zo všetkého najviac si užíva ľudskú porozornosť. Hladkanie, mojkanie a škrabkanie je pre neho alfa-omega. Veľmi má rád hračky. Ten kto si Mateska vyberie NIKDY NEOĽUTUJE, bude dokonalý parťák a všetci Vám ho budú závidieť.
Psov a fenky má veľmi rád a nonstop sa s nimi hraje. Mates bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to ešte mladý psík, ktorý bude presne taký, akého si ho vychováte.
Mates má hygienické návyky a manipulácia je bezproblémová. Mates má trošku problém ostať sám doma, tak na tom bude treba popracovať.

Mates si hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. NIE JE VHODNÝ DO KOTERCA A NA CELOROČNÝ POBYT VON. Nie je vhodný ani do chodby, pivnice, garáže a pod.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie